Yhteystiedot

Postiosoite: PL 76, 28101 PORI
Käyntiosoite: Vanhakoivistontie 61, 28370 Pori (katso kartalla)

Lahjoitukset ja maksut tilille
FI92 5700 8120 1868 66

Puheenjohtaja

Jouni Sillanpää

Puh. 044 088 1336
puheenjohtaja@konepyoraklubi.fi

Sihteeri ja Naisjaosto / Varustemyynti

Marja-Liisa Roininen

Puh. 044 078 1336
sihteeri@konepyoraklubi.fi

Koulutus

Jussi Mäki

Puh. 044 334 6261
koulutus@konepyoraklubi.fi

Tallimestari

Ari Vihlman

Puh. 044 972 5260
tallimestari@konepyoraklubi.fi

Kerholehti:
Mainokset ja materiaalit

Kerholehti: Mainokset ja materiaalit

kerholehti@konepyoraklubi.fi

Webmaster

Webmaster

webmaster@konepyoraklubi.fi

Lasten ajelutukset

Noora Aro-Koivisto

Puh. 050 384 3667
noora.arokoivisto@gmail.com

Yyteri Meeting

Noora Aro-Koivisto

Puh. 050 384 3667
meeting@konepyoraklubi.fi